Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionDependenta de Internet EmptyDependenta de Internet

more_horiz
Cat timp petreci pe Internet, uitandu-te pe diferite site-uri, discutand folosind retelele sociale online pentru mesaje instantanee? Crezi ca e cumva cam mult?Conform unui sondaj realizat recent in randul tinerilor din 16 tari din lume, fetele cu varsta cuprinsa intre 14 si 17 ani petrec in medie 21 de ore pe saptamana online – in timp ce baietii intre 22 si 24 de ani petrec in medie 31 de ore pe saptamana online.

Tu ce crezi? Esti sau nu dependent de internet?

Ultima editare efectuata de catre Justin in Mar 13 Mar - 20:49, editata de 2 ori

descriptionDependenta de Internet EmptyRe: Dependenta de Internet

more_horiz
Chiar nu stiu la ce te referi tu prin dependent, daca stai multe ore nu e neaparat dependenta: te-ai gandit ca poate n-ai prieteni, sau sunt toti plecati, si te plictisesti si asa ca stai pe calculator ca sa-ti ocupi timpul cu ceva ca sa nu stai degeaba?Alea sunt cazurile unor copii(mai ales si la mine) care poate deaia stau atatea ore, din lipsa de ocupatie, nu din dependenta.

descriptionDependenta de Internet EmptyRe: Dependenta de Internet

more_horiz
Nu as zice ca sunt dependent de internet ci mai sigur de ET. Dependenta de Internet 230108 Acum sa trecem la seriozitate: Nu, nu sunt dependent. Comunic si cu prietenii des (fata in fata, nu pe net), particip la diverse activitati scolare (atata timp cat invat la scoala), si in general sunt pasionat de univers. Citesc carti despre univers, fenomene, si ce se mai petrece prin jurul meu.

descriptionDependenta de Internet EmptyRe: Dependenta de Internet

more_horiz
Petrec cam 2 3 ore pe zi pe internet deci nu cred ca sunt dependent de el

descriptionDependenta de Internet EmptyRe: Dependenta de Internet

more_horiz
Nu as zice ca sunt dependent de internet,ci de Extrem-Tutorials.Nu prea petrec mult timp pe net cum petrec pe ET.

descriptionDependenta de Internet EmptyRe: Dependenta de Internet

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde