Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionBlue Rangs 3 EmptyBlue Rangs 3

more_horiz
Blue Rangs 3 MODEL-1



Pentru a vedea imaginile trebuie sa raspunzi la acest subiect.

Ultima editare efectuata de catre $tefaN in Mar 26 Apr - 19:03, editata de 1 ori

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Destul de frumoase Blue Rangs 3 333276 Stiu ca esti incepator in photoshop, dar te respect Blue Rangs 3 333276

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Incepator am fost. Un incepator nu poate sa faca ranguri cum le-am facut mai sus.Un incepator le face cam ca in paint dar fara fundal. Blue Rangs 3 333276

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Ok, scuze in privinta asta. Dar asa am auzit de la unii membri. :peace sign:

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Ar fi mers un render la rankuri........ Dar oricum, sunt frumoase Blue Rangs 3 333276

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Asa arata mai bine. Daca vreti cu render trebuie sa deschideti o cerere in sectiunea Cereri Grafice.
Sunt in photoshop de mai bine de o luna si cred ca acei membri nu au vazut evolutia mea pana acuma.Nu mai rezolv cereri pe help.forumgratuit pentru ca nu vreau sa imi mai irosesc talentu pe acei copii. Era sa primesc si warn pentru simplul fapt ca am vrut sa ajut

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Stiu ce vrei sa zici, eu am gresit de 2 ori (am postat linkuri externe unde era raspunsul ) si 2x warn, cand faceam imagini pentru cei de pe forumul de suport, ziceau "mie nu imi place ce ai facut" si dupa foloseau imaginile creeate de mine... :| + ca ziceau ca ei le-au facut :loser:

Ca si tine stefan, unde vad ca munca mea este respectata ajut, unde nu "pa" Blue Rangs 3 333276

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Mai imi trebuie 2 Mustrari si sunt banat ca am vrut sa ajut un membru. Orcum nu mai imi isorsec talentu si munca pe forumu acela. Cine vrea o imagine sa posteze pe acest forum

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
frumusele rangurile!bravo!9/10

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Bravo pentru munca depusa

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Frumoase

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
Frumoase !!! bravo in continuare StefaN !!!

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
dragute

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
endless ;x, Tarhi, postul printr-un singur cuvant se considera spam, de aceea voi fii nevoit sa va dau warn pana pe date de 30.01.2014.

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
...................

descriptionBlue Rangs 3 EmptyRe: Blue Rangs 3

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde