Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Muzica in semnatura

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

30102011
Muzica in semnatura

Salut tuturor.
Astazi am refacut codul pentru muzica in semnatura,deoarece vechiul cod avea buguri si nu mai functiona corect.
Codul cu noul design:

Cod:

[table cellspacing="0"][tr][td][flash(30,25)]http://www.youtube.com/v/ExtremTutorials[/flash][/td][td style="background: url(http://i1138.photobucket.com/albums/n528/EdgeGraphic1/zXZXzXzX.png);border-style: solid solid solid none;border-width: 1px; border-color: #b1b1b1;padding: 0 6px;font: bold 12px Verdana;color: #ffffff;"]TEXUL DORIT[/td][/tr][/table]

Unde scrie "ExtremTutorials" scrieri codul flash de la linkul melodiei.
Exemplu de link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce extragem de aici?Doar ce scrie dupa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ,adica EbzxBn7ZXP4
NU schimbati imaginea de background.
Cam atat,sper sa va fie de folos,si folositi-l cu incredere,merge!
Demo cod:
Extrem Tutorials



Tutorial scris de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Copyright Extrem-Tutorials.com - Nici o parte a acestui tutorial nu poate fi reprodusa fara acordul autorului.

Comentarii

avatar
Bravo,este un tutorial folositor pe care multi o sa il foloseasca. Muzica in semnatura 827527
avatar
ia sa vad ce pot face Muzica in semnatura 230108 cu ajutorul acestui tutorial.
adyx
foarte tare tutorialul...am sa-l folosesc
Anonymous
Va multumesc chiar vroiam sa imi pun acest player.
Anonymous
Folositor tutorial, l-am vazut la cativa in semnatura...
Nu se poate pune si volum la player?
Anonymous
Volumul este la 100%.Nu se poate modifica.
iAngel
Frumos,bravo,imi place designul,inca o data ,bravo!
Alexandru C.
Multumesc! Chiar cautam acest script acum 2 zile!


Ultima editare efectuata de catre Alexandru C. in Mar 10 Apr - 19:22, editata de 1 ori
Anonymous
Alexandru C., boldul si culorie sunt rezervate staff-ului. Multumesc pentru intelegere.
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum