Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Creatii Grafice - franta

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
+18
Raykim
DarkDesign
Delight
Razvan11
elico
Hissae2
Lycan
Finish!
Purge
iAngel
BogdaneL
bogdhy
Arvin
Mr.Crazy
Paul
Kiinder
Sweet
mr.franta
22 participanți

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Frumoasa semnatura.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Foarte frumoasa,semnatura.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Multumesc Dady si Alex

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
am creat si un index simplu nu prea am avut idei asa ca nu stiu cat de bine arata pentru gusturile voastre
este de 1024x768 px nu este codat ca nu stiu sa il codez

Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Templatenou

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Hmm, slider la continut? Si textul din footer nu se vede prea bine. 8/10.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
nu ma asteptam la nota 8.Multumesc Creatii Grafice - franta - Pagina 2 230108

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Frumusele ce sa zic ....
Wallpaperul nu`mi prea place iar barile de warn sunt ok .
indexul nu-mi prea place iar semnatura bunicica

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Frumos,frannta iti dau 10.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Forum10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Portal10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Faq10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Callen10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Galeri10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Cautar10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Grupur10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Membri10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Mesaje12Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Mesaje13Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Profil10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Contno10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Intrar10Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Iesire10



Numele fontului: Arial
Marimea fontului: 12px
Imagine goala(blank):
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Incepu11 inceput
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Contin11 continut
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Sfarsi10 sfarsit
Dimensiunile: 70x30px

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Frumos index!Iti multumesc ca ne aduci ceva nou!Astept si mai multe creatii noi de la tine!Indexul este de nota 10!
Meniul nu prea imi place,dar va multumesc pentru ca aduceti din ce in ce mai multe creatii pe Extrem-Tutorials!

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
nu am adus GoodBoy nici nu am fost plecat numai ca timpul nu prea ma lasa sa mai intru nici pe forumul meu nici aici unde am invatat tot ce stiu..

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Deoarece autorul acestui topic nu mai prezinta interes il voi bloca pentru a evita spam-ul.
Daca doriti redeschiderea acestuia va rog sa contactati un moderator al sectiunii.
Topic închis.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Am redeschis subiectul cu noi creatii

Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Signat16


Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Subiec14
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Raspun24
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Creaza10
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Premiu11
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Loiali11
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Design31
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Asiste17
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Secund11
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Manage12
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Suprev11
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Nonew510
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 New1310
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Lock1110
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Defaul11


5% din creatiile mele

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Nu stiam ca ai asa un talent la design, bravo iti meriti forumul Creatii Grafice - franta - Pagina 2 230108 si numele de la el.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Se pare ca impacarea mea cu iubita m-a facut sa ma reapuc de photoshop cu idei noi Creatii Grafice - franta - Pagina 2 230108 bun remediu nu? (dragostea)

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
mr.franta a scris:
Se pare ca impacarea mea cu iubita m-a facut sa ma reapuc de photoshop cu idei noi Creatii Grafice - franta - Pagina 2 230108 bun remediu nu? (dragostea)

Dragostea e a dracu de buna Creatii Grafice - franta - Pagina 2 351549032

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Christ10

Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Christmasavatar2




ultimele mele creatii

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Foarte interesante, ai o imaginatie bogată.
Se pare ca toți ne pregătim de sărbători Creatii Grafice - franta - Pagina 2 230108

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Da, abia astept sarbatorile :X pacat ca nu le fac cu iubita ca lucreaza Creatii Grafice - franta - Pagina 2 420978

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Acel brad este cam "low quality" trebuie să dai un sharpen pe el,acel "franta-design" este cam neinspirat,trebuie să pui într-un colţ mic,fără chenar,pe opacity mic sau softlight,iar acea zăpadă parcă,cade prea repede,trebuie să faci animaţia mai încet,şi apropo,mai bine ieşea în affter effects Creatii Grafice - franta - Pagina 2 230108 .

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Avand in vedere ca in ultimele 6 luni autorul nu a mai aratat interes pentru acest topic, topicul va fi inchis si trimis in cos.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Photo make-up,nus cine stie ce,dar imi plac
Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Dsc03210


Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Dsc03211


Creatii Grafice - franta - Pagina 2 Dsc03212

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
Frumoase.
Felicitari mr.franta.

descriptionCreatii Grafice - franta - Pagina 2 EmptyRe: Creatii Grafice - franta

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde