Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Consola Sony PlayStation Vita lansată oficial!

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

23022012
Consola Sony PlayStation Vita lansată oficial!

Consola Sony PlayStation Vita lansată oficial! Playst11

Consola a fost lansată ieri pe 22.02.2012, iar unele magazine online o au deja pe stoc. Sony PlayStation Vita este actual cea mai nouă consolă portabilă, având ca memorie internă 521MB. Consola dispune de un ecran OLED care beneficiază de tehnologia touchscreen multi-touch. Puteţi să vă jucaţi diferite jocuri foarte interesante folosind camera. Uitaţi şi un mic videoclip:

Comentarii

Paul
Am cumparato deja..!
E super .. Lasa in spate 3ds-ul!
si cu wifi+3g e tare rau!
Recomand aceasta consola !!
Anonymous
Eu mi-am luat acum 2 ani un PSP 3004 si un PS3, sunt incantat de ele dar.. PSVita le intrece.
Paul, ai luat-o in euro? Un pret aproximativ poti da? Consola Sony PlayStation Vita lansată oficial! 230108
Makoto
Edge a scris:
Eu mi-am luat acum 2 ani un PSP 3004 si un PS3, sunt incantat de ele dar.. PSVita le intrece.
Paul, ai luat-o in euro? Un pret aproximativ poti da? Consola Sony PlayStation Vita lansată oficial! 230108


Presupun că are un preţ destul de mare. Poţi căuta pe diverse site-uri de vânzare online pentru a afla un preţ şi să îţi faci o idee.
Paul
am dat 324 euro
Contine wifi+3g+kit ps vita
si cardul l-am platit separat
Mitză
Paul a scris:
am dat 324 euro
Contine wifi+3g+kit ps vita
si cardul l-am platit separat


Asa ieftina ? Consola Sony PlayStation Vita lansată oficial! 3920004554

Si cardul cat a costat ? Consola Sony PlayStation Vita lansată oficial! 141
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum