Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionAlexandra Stan feat. Calprit - One milion EmptyAlexandra Stan feat. Calprit - One milion

more_horiz


Acesta este videoclipul oficial al acestei piese . O piesa foarte reusita si tin sa cred ca toti romanii se mandresc cu Alexandra Stan Alexandra Stan feat. Calprit - One milion 230108

descriptionAlexandra Stan feat. Calprit - One milion EmptyRe: Alexandra Stan feat. Calprit - One milion

more_horiz
da, majoritatea cantecelor ei sunt reusite chiar am vazut azi la apropotv ca era Cotabita si a spus ca , ea chiar are voce spre deosebire de marea majoritatea a canteretelor din zilele noastre

descriptionAlexandra Stan feat. Calprit - One milion EmptyRe: Alexandra Stan feat. Calprit - One milion

more_horiz
Imi plac majoritatea melodiilor Alexandrei Stan, mai ales one million.
Ati auzit-o cum canta live? ...
https://www.youtube.com/watch?v=9YbojrLEuoA

descriptionAlexandra Stan feat. Calprit - One milion EmptyRe: Alexandra Stan feat. Calprit - One milion

more_horiz
Imi place atunci cand spune "Oh , no !" . Spune asa nazal Alexandra Stan feat. Calprit - One milion 230108

descriptionAlexandra Stan feat. Calprit - One milion EmptyRe: Alexandra Stan feat. Calprit - One milion

more_horiz
Naza ce inseamna?
Imi place videoul dar in primul clip Lolypop parca iti cerea direct ****!

descriptionAlexandra Stan feat. Calprit - One milion EmptyRe: Alexandra Stan feat. Calprit - One milion

more_horiz
Nazal ?
Pai se baseaza foarte mult pe nas . Parca sunetele ies pe nas .
Nu prea ma pricep la asta , ar fi bine sa intrebi un profesor de franceza , sigur o sa-ti spuna Alexandra Stan feat. Calprit - One milion 827527 .

descriptionAlexandra Stan feat. Calprit - One milion EmptyRe: Alexandra Stan feat. Calprit - One milion

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde