Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionDrop down menu phpbb3 nu apare EmptyDrop down menu phpbb3 nu apare

more_horiz
Am pus pe forum drop down menu phpbb3 . [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu stiu de ce dar nu apare pe forum, am pus codurile css si javascript. A aparut odata pe forum, iar la refresh a disparut.
Am pus si forumul la profil.

Ultima editare efectuata de catre FastCode in Lun 12 Mar - 20:17, editata de 1 ori

descriptionDrop down menu phpbb3 nu apare EmptyRe: Drop down menu phpbb3 nu apare

more_horiz
ahh imi apare ca, nu ai un punct si virgula

Cod:

jQuery(document).ready(function(){jQuery(ul.navlinks').after('<ul id="nav"class="dropdown"><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="/#"class="dir">Link</a><ul><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li></ul></li><li><a href="#"class="dir">Link</a><ul><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li><li><a href="#">Link</a></li></ul></li></ul>');});
ia incearca asta !

descriptionDrop down menu phpbb3 nu apare EmptyRe: Drop down menu phpbb3 nu apare

more_horiz
Degeaba, tot nu apare, dar l-am pus pe alt forum si merge.

descriptionDrop down menu phpbb3 nu apare EmptyRe: Drop down menu phpbb3 nu apare

more_horiz
da am vazut tu aveai mai multe coduri pe acel forum Drop down menu phpbb3 nu apare 827527 oricum este rezolvat? si ca un sfat atunci cand pui un cod nou si nu merge mai ales coduri din tutoriale e bine sa incerci sa scoti toate codurile si sa il pui doar pe acela !

descriptionDrop down menu phpbb3 nu apare EmptyRe: Drop down menu phpbb3 nu apare

more_horiz
Da, rezolvat. Multumesc.

descriptionDrop down menu phpbb3 nu apare EmptyRe: Drop down menu phpbb3 nu apare

more_horiz
Inchis , rezolvat !

descriptionDrop down menu phpbb3 nu apare EmptyRe: Drop down menu phpbb3 nu apare

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum