Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyPrețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
Prețuri Sony Xperia T în Europa XperiaT

Sony Xperia T este deja disponibil în mai multe țări din Europa pentru cumpărare. Dacă pentru Marea Britanie avem un preț de 399 lire, în Germania device-ul poate fi achiziționat la prețul de 500euro cu livarea în 3-4 zile iar pentru România prețul estimat este de 2500 ron (smartphone-ul urmând să ajungă în magazine în aceasta luna).

Xperia T reprezintă flagship-ul celor de la Sony pentru platforma Android și vine cu un display cu o diagonală de 4.55″ și rezoluția 720 x 1080 care utilizează tehnologia Sony Mobile BRAVIA Engine, procesor Qualcomm MSM8260A Snapdragon tactat la 1.5 Ghz (Krait), o cameră principală de 13 mpx, 1 Gb memorie Ram și 16 Gb memorie internă (slotul microSD este disponibi).

Sony promovează agresiv acest device și a anunțat că Xperia T va fi smartphone-ul utilizat de James Bond în următorul film 007 (telefonul căpătând și numele de “The Bond phone”).

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
un telefon impecabil.nu inteleg de ce unii trebuie sa dea 4000-5000 ron pe un telefon care le face chiar si acesta de 2500 ron poate face chiar mai multe.
eu spun ca relama de la samsung si iphone este mai mare decat continutl produsului,in timp ce sony ericsson se bazeaza doar pe ei insisi fara reclame false

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
Foarte tare telefonul,poate voi strange niste bani si o sa-l cumpar. Prețuri Sony Xperia T în Europa 230108

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
Pacat ca eu nu il pot avea niciodata

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
Prea scump, nu merita. Prețuri Sony Xperia T în Europa 230108

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
nui asa scum ca iphone sau samsung.numai ca firea mea este alta : niciun telefon nu merita mai mult de 1500 ron indiferent ce ar face el (poate doar daca mi-ar face cafeaua ddimineata)

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
Mr.franta, vor ajunge si la 1500 lei, dar dupa cativa ani. Samsung Galaxy S3 a fost 2700 lei, acum pretul scazand la 2400 lei. Prețuri Sony Xperia T în Europa 230108
Nu sunt deloc un fan Sony, nu ma atrage cu nimic un astfel de telefon.

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
Madalin a scris:
Mr.franta, vor ajunge si la 1500 lei, dar dupa cativa ani. Samsung Galaxy S3 a fost 2700 lei, acum pretul scazand la 2400 lei. Prețuri Sony Xperia T în Europa 230108
Nu sunt deloc un fan Sony, nu ma atrage cu nimic un astfel de telefon.

Un astfel de telefon este bun pentru pasionati de jocuri pe telefon,pentru un om simplu care doreste doar sa vorbeasca la telefon nu prea isi are rostul...oricum el functioneaza destul de bine,il am si nu am avut probleme cu el,working so fking nice!:X

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
Eu il mi-l iau mai mult pentru jocuri si cand merg intr-o vacanta sa pot activa pe forum.

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
cred ca nu sti multe despre sony ericsson.1 la mana au cele mai performante camere foto/video din lume
2.sistemul lor android este imbunatatit
3.jocurile merg mai bine pe telefon decat la noi in calculatoare,absolut cele mai noi jocuri si cele mai performante
4.un desing atragator in realitate nu ca pozele de pe net butucanoase

descriptionPrețuri Sony Xperia T în Europa EmptyRe: Prețuri Sony Xperia T în Europa

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde