Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyCreatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
Seria 1

1.[sterse]

2. Blog
Cand eram mai mic am facut un blog pentru un joc de copilasi (maxim 13 ani) , pe care cineva mi-a cerut sa-l editez anul asta: Link Demo

3. WarnBar:

- Lucrez la mai multe modele -

Puteti sa-l numiti cum vreti warnbar sau baterie. Am vrut sa para ca are un lichid in interior, care scade putin cate putin, nu stiu daca mi-a iesit cum trebuia.




Daca vreti sa editez ceva de aici pentru voi, sa-mi trimiteti un PM. Daca vreti sa le utilizati asa cum sunt, vreau sa imi cereti acordul. Multumesc pentru intelegere ! Creatii Grafice - R3fleX/Spiker 230108


Ultima editare efectuata de catre R3fleX in Vin 2 Noi - 0:57, editata de 8 ori

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
Rank-urile nu prea ma incanta,dar WarnBar-urile arata mai ok,ar merita sa fie folosite.
Mai ai umpic de lucrat la rank-uri mai precis la Background,culori,text,icon-uri,effecte Creatii Grafice - R3fleX/Spiker 141 .
Nu o lua ca pe o jignire sau bataie de joc,asa sunt eu mai glumet.
Bravo pentru munca depusa

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
doar WarnBar-ul e de anul asta (mai exact 5 minute azi) Creatii Grafice - R3fleX/Spiker 230108 si nu prea am chef sa fac alte grade... poate cand imi vine cheful iti voi arata ca m-am imbunatatit...

si sa nu crezi ca nu tin la gluma Creatii Grafice - R3fleX/Spiker 288104 ...

UP: am sters gradele, le voi reface cat de curand ...

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
Bravo,sunt foarte frumoase creatiile tale.

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
Mai ai de invatat ! Creatii Grafice - R3fleX/Spiker 288104

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
sunt doritor sa ma inveti :-p ... daca tot faci tutoriale ...

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
Destul de frumoase Creatii Grafice - R3fleX/Spiker 230108, ce-l mai mult imi plac Warnbarurile !

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
Avand in vedere ca in ultimele 6 luni autorul nu a mai aratat interes pentru acest topic, topicul va fi inchis si trimis in cos.

descriptionCreatii Grafice - R3fleX/Spiker EmptyRe: Creatii Grafice - R3fleX/Spiker

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde