Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionGTA V va fi lansat primăvara viitoare EmptyGTA V va fi lansat primăvara viitoare

more_horiz
GTA V va fi lansat primăvara viitoare Gtafive

Rockstar Games ne-a promis că luna viitoare va dezvălui noi detalii despre Grand Theft Auto V, însă până atunci putem specula pe seama unei imagini apărute pe un site polonez.

Dacă afișul publicat de gta-five.pl se dovedește a fi real, primăvara viitoare vom putea juca GTA V, cu toate că în imagine se văd doar logo-urile PlayStation și Xbox.

Perioada se potrivește cu zvonurile anterioare și cu pronosticurile analiștilor care cred că jocul va apărea pe piată în perioada martie-iunie 2013.

Vom vedea luna viitoare dacă Rockstar va pune capăt speculațiilor anunțând oficial data de lansare.

descriptionGTA V va fi lansat primăvara viitoare EmptyRe: GTA V va fi lansat primăvara viitoare

more_horiz
Abea astept acest joc, GTA-urile mi se par cele mai complete jocuri.

descriptionGTA V va fi lansat primăvara viitoare EmptyRe: GTA V va fi lansat primăvara viitoare

more_horiz
Da, şi eu, mai ales după ultimul trailer mi-am dat seama că nu e de glumit cu el GTA V va fi lansat primăvara viitoare 3630314092

descriptionGTA V va fi lansat primăvara viitoare EmptyRe: GTA V va fi lansat primăvara viitoare

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde