Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionCe v-ati cumparat de Black Friday ? EmptyCe v-ati cumparat de Black Friday ?

more_horiz
Dupa cum stiti, astazi a fost si in Romania - Black Friday - ati apucat ceva sa va cumparati sau considerati ca totul a fost o escrocarie ?
Eu personal am stat la coada in Flanco 3 ore pentru un amarat de aparat foto Samsung ES90 la pretul de 180 lei de la 360 lei. Eu cred ca a meritat sa astept deoarece aveam mare nevoie de el. As fi vrut sa imi iau un iPad 2 de pe eMag cu 999 lei, dar nu am avut sau poate mi-as fi luat iPod Shuffle la 160 lei, dar aceasi problema, anul acesta nu am avut fonduri multe avand in vedere ca mi-am luat iPhone-ul cu o luna inainte.

descriptionCe v-ati cumparat de Black Friday ? EmptyRe: Ce v-ati cumparat de Black Friday ?

more_horiz
Miam luat un Samsung e2222 de pe eMag la un pret acesibil !
Pret 229,99 ron

descriptionCe v-ati cumparat de Black Friday ? EmptyRe: Ce v-ati cumparat de Black Friday ?

more_horiz
Eu un telefon bun, dar e mai mult pentru oameni din bussnies, ei scriu multe mail-uri si trimit mesaje.

descriptionCe v-ati cumparat de Black Friday ? EmptyRe: Ce v-ati cumparat de Black Friday ?

more_horiz
Pc nou:D/
De la alienware. aurora.:X
si BO2 la 30 euro:)

descriptionCe v-ati cumparat de Black Friday ? EmptyRe: Ce v-ati cumparat de Black Friday ?

more_horiz
Eu mi-am luat un smart tv Samsung, cred ca s-a meritat sa economisesc 250 de lei.

descriptionCe v-ati cumparat de Black Friday ? EmptyRe: Ce v-ati cumparat de Black Friday ?

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde