Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionJoaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive? EmptyJoaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive?

more_horiz
Dacă le aveți pe steam adăugați-mă și pe mine.
steam id: francezuu94
Mersi și o zi bună

descriptionJoaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive? EmptyRe: Joaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive?

more_horiz
pacat ca nu joc.nu am un calculator destul de bun pentru GO

descriptionJoaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive? EmptyRe: Joaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive?

more_horiz
Cs:GO este cea mai urata versiune a cs-ului, adica poate are o grafica frumoasa, e realistic dar nu ma prinde...au mapele urate. Asta e, eu il am pe steam dar nu il deschid.

descriptionJoaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive? EmptyRe: Joaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive?

more_horiz
Franta joci pe steam?
daca da dami idu prin pm

descriptionJoaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive? EmptyRe: Joaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive?

more_horiz
eu joc CSGO e foarte distractiv !

descriptionJoaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive? EmptyRe: Joaca careva Black Ops2? sau Counter strike GLobal Offensive?

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde