Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionAm selectate forumul ca blog si nu arata continutul ! EmptyAm selectate forumul ca blog si nu arata continutul !

more_horiz
Salut, am bagat pe forum la Alegeti tipul de forum dorit : Blog, si acum totul este ok, intru intr-o categorie imi afisaja subiecte cum trebuie stil blog, dar cand dau pe vre-unul imi apare alb adica nu apare mesajul scris !

descriptionAm selectate forumul ca blog si nu arata continutul ! EmptyRe: Am selectate forumul ca blog si nu arata continutul !

more_horiz
Asta tine mai mult de forumul de suport decat de o problema de codare , oricum ce versiune de forum ai si daca ai vreun template de la bloguri modificat te rog sa il aduci la cel prestabilit !

descriptionAm selectate forumul ca blog si nu arata continutul ! EmptyRe: Am selectate forumul ca blog si nu arata continutul !

more_horiz
punbb versiunea... si nu, nu am modificat nimic la bloguri la alea....

descriptionAm selectate forumul ca blog si nu arata continutul ! EmptyRe: Am selectate forumul ca blog si nu arata continutul !

more_horiz
Rezolvat ?

descriptionAm selectate forumul ca blog si nu arata continutul ! EmptyRe: Am selectate forumul ca blog si nu arata continutul !

more_horiz
De oare ce autorul nu mai prezinta inters topicul va fi inchis.

descriptionAm selectate forumul ca blog si nu arata continutul ! EmptyRe: Am selectate forumul ca blog si nu arata continutul !

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum