Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionImportantCe joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?  Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce? 230108

Ultima editare efectuata de catre Zeus in Vin 27 Iun - 19:32, editata de 1 ori

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Mie imi place test drive,imi place deoarece ador jocurile de curse Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce? 230108 . Are o grafica buna , si zi de zi e tot mai interesant in ea.

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Darksiders II , m-a impresionat foarte mult grafica , dar si storyul care este genial , o sa incers si I , cam ciudat ca am inceput de la II Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce? 230108)Vi-l recomand si voua daca sunteti pasionati de jocuri RPG gen God of War.

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Battlefield 4, are o grafica buna si imi plac jocurile de acest fel.

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Counter-Strike il joc din ziua de cand a fost lansat sa spun vreo 14 ani de zile,desi nu este un joc cu o grafica perfecta este foarte aproape de realitate,mai ales atunci cand se joaca cu casti,sunetele se aud perfect din orice directie nemaipomenit

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Pai eu nu am un joc preferat ,deoarece eu joc foarte multe jocuri....
dar totusi ma cam tenteaza gta 5:D(am auzit ca are o grafica foarte frumoasa:D)

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Desi am jucat in ultimii ani tot felul de jocuri pe pc,si playstation Counter-Strike ramane nr 1.
Nici macar 1 runda nu seamana cu alta,nici macar 1 secunda,mereu este ceva diferit.
Mie asta imi place la un joc,imprevizibilul,nu ca la alte jocuri de unde dau retry de unde am ramas si deja ma gandesc "din stanga vine ceva,daca mai merg un pas explodeaza nu stiu ce,mai in fata iar apare ala si tot asa" la counter-strike nu exista asa ceva.

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Personal ma captivat Metin2 , pentru unii pare un joc destul de "penibil" dar pe mine a reusit sa ma atraga din primele minute de joc .
Grafica,designul itemelor , mapele si conceptul in sine mi-au placut din primele minute jucate .
La inceput am inclinat spre partea PVM fiind mai usor decat PVP-ul acesta necesita o experienta in bonusarea itemelor ajungand la pragul de SET .
Pe scurt MMORPG-ul Metin2 este un joc care necesita cunoasterea limbii Engleze , Conceptului Official , si alocarea unui timp destul de mare +donatia pentru diverse beneficii .

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Gta 5 pentru ca are o grafica foarte smechera si pentru ca automobile

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Chiar daca este un joc destul de vechi, Call Of Juarez Gunslinger este un joc super! Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce? 827527 Grafica este si ea frumoasa, dar nu atat cat story`ul si actiunea. Si este si amuzant... Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce? 827527

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Far Cry 3 , o mapa imensa , multe misiuni + personaje memorabile

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
La mine e depinde, in functie de categorie, dar foarte bune jocuri si recomand sunt:
GTA V
Watch Dogs
The Crew !

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Mie imi place jocul Counter-Strike as dori sa ma joc si versiunea "Global Offensive" dar din pacate am un PC slab pentru acest joc si imi place Dishonored! De ce Dishonored? Deoarece are o grafica buna si imi place tema jocului adica de la ce s-a inceput jocul, iar Counter-Strike deja mi-a intrat in sange! Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce? 827527

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
GTA a fost preferatul meu din copilarie dar si acum ma impresioneaza grafica si cat au advansat !!

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
Super Mario cel mai marfa joc la timpul lui este usor si vil recomand daca aveti chef sa jucati ceva frumos si simplu

descriptionImportantRe: Ce joc v-a impresionat cel mai mult, si de ce?

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde