Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Schimbarea aspectului forumului

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

14072013
Schimbarea aspectului forumului

Salutare prieteni,

Acum cateva zile m-am apucate de o noua tema pentru Extrem Tutorials. De aceasta data am decis ca aspectul sa fie creat direct pe forum si nu pe un forum de teste.

Tema va fi finalizata cel mai probabil saptamana viitoare.

In acest topic puteti posta ideei, critici, pareri..etc


Ultima editare efectuata de catre Rylled in Lun 2 Sept - 22:13, editata de 1 ori

Comentarii

Anonymous
Va iesi o tema superba , bravo Rylled pentru progresul care l-ai facut Schimbarea aspectului forumului 230108
Razvan11
Apropo ar trebui sa scoti mai mult in evidenta butoane cu distribuiti de deasupra topicurilor si cel cu mai multe optiuni :d
Anonymous
Eu aş sugera să scoateţi aceea bară de la categorie cu "Forum" pentru că arată nasol de tot.
Erpel
@Wanse, la asta m-am gandit si eu, e inutila.
Zeus
Mai aveti si alte sugestii?
H4cK3R*uL
Hmmm, imaginile subiectelor ( Mesaje, Mesaje noi, Mesaje blocate, Anunt, Post it, Topic global) ar trebui schimbate cu unele mai calumea, mai frumoase.
Zeus
Imaginile le-am lasat pe ultimul plan, o sa ma ocup si de ele.
VidiuDezign
Este foarte frumos aspectul forumului acum. Felicitari !
Anonymous
este o tema WOW foarte bine lucrat boss
avatar
Pentru un forum care ruleaza pe phpbb3 "forumgratuit" arata super bine !
benQ.
Imi place foarte mult cum ai facut tema, dar ar fii mai frumos daca ai schimba ceva la raspuns rapid, sub avatarul de acolo sa apara detalii Schimbarea aspectului forumului 827527 .
Anonymous
Daca aveti o sugestie va rugam sa o propuneti la sectiunea corespunzatoare Schimbarea aspectului forumului 333276
Multumim lui Rylled pentru acesta minunata tema Schimbarea aspectului forumului 333276
Link : - http://www.extrem-tutorials.com/f30-sugestii-si-propuneri
Anonymous
Important:
Au fost adaugate urmatoarele update:
1: Coding Tag's
2: Words Censured
1: Exemple
jQuery, CSS, HTML

2:
Cuvinte gen s.m.s: lol, gg, cf etc vor fi cenzurate.
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum