Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Ghid Catacombele Diavolului

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

20102013
Ghid Catacombele Diavolului

Am facut acest ghid ca sa va faceti si voi o idee despre catacombe.

Mai intai de toate trebuie sa indepliniti urmatoarele cerinte pentru a intra in catacombe:
~Sa aveti lv 75(lv minim de intrare in catacombe)
~Sa fi facut macar o data un run complet dt pana la etaj9 (nu conteaza cine a batut reaperu numai sa fi calcat la etajul 9)

Acum am sa va explic cum se avanseaza in etaje:

Etajul 1--Va faceti o grupa de 5 membri +, si omorati mosntri pana va cade o cheie, dupa care o puneti pe un monument aflat la capatul labirintului.

Etajul 2--Spargetil toate portile de lemn ( nu e nevoie sa bateti si mosntri ). Dupa ce bateti toate portile, daca aveti un talisman din item shop, care poate fi facut si prin itermediul unei misiuni, cautati o statuie in forma de broasca testoasa, si puneti talismanul peste ea, si va va trece la etajul 3.

Etajul 3--Spargeti toate metinele pana il gasiti pe cel adevarat care va va trece la etajul 4. Metinele nu au lvl, si nu invoca monstri, dar sunt mosntri din jur car vin dupa tine si apar incontinuu.

Etajul 4--Trebuie sa gasiti portalul corect care va trece la etajul 5 ( sunt 287 de portale, care te duc in diferite locuri intru-un labirint).

Etajul 5--Trebuie sa omorati toti mosntri si bossul trojan de la care pica o piatra pe care trebuie sa o duceti la un monument aflat pe un deal in mijlocul harti.

Etajul 6--Trebuiei sa omorati toti bossi ( sunt mai multi ) si toti mosntri dupa care veti trece la etajul 7.

Etajul 7--Trebuie sa omorati toti monstri, dupa care transformati puneti bossul Azrael( bossul suprem al catacombelor) intr-un colt , care spawneaza bossi, asemenea uni metin, si il bateti. La el pot pica bratari de 60, coliere de 60 , si scuturi de
80.

*Mentionez ca aveti la dispoziti doar o ora sa terminati catacombele.
*Mentionez ca aici au efect aceleasi bonusuri ca in dt Ghid Catacombele Diavolului 827527

Am sa fac un ghid complet si detaliat atunci cand voi testa chiar eu catacombele.

Pana atunci insa, e bun si asta! Ghid Catacombele Diavolului 827527

Comentarii

Niciun comentariu.
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum