Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Pregatirea asistentilor debutanti pentru a intra in staff

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

28102013
Pregatirea asistentilor debutanti pentru a intra in staff

Buna ziua,

Acest proiect consta in pregatirea asistentilor debutanti pentru a intra in staff.

Pentru a finaliza subiectul trebuie sa lamurim cateva probleme:

1. In primul rand ar trebui sa stiti ce face un asistent debutant nu-i asa ?
E usor acesta va trebui sa modereze si sa ajute oameni in sectiunea de suport.

2. In al doielea rand poate va puneti intrebarea ce legatura are invatatorul cu mine ?
Pai acest " invatator " are responsabilitatea de a va ghida si a va ajuta sa intelegi ce trebuie sa faceti, de asemenea o sa va ajute la problemele unde nu intelegeti ce trebuie sa faceti.

3. In al treielea rand ce se poate intampla daca nu ascult de invatator ?
Daca nu ascultati de invatator si nu faceti cum va zice el si va credeti mult mai destepti si moderati cum vreti nu veti mai putea progresa mai departe in munca voastra de asistent debutant.


Acum dupa atata morala e timpul si de un regulament care este simplu si tin ca voi sa il respectati

1. Fiecare asistent debutant are dreptul de a folosi bold-ul si culoarea de moderare " brown "
2. Fiecare asistent debutant trebuie sa respecte useri si sa nu faca diferenta intre ei ( ex: nu il ajut ca am ceva cu el ) astfel de gesturi nu sunt tolerate
3. Trebuie sa aveti un comportament adecvat si un limbaj corect care sa incula cei 7 ani de acasa
4. Aveti responsabilitatea de a fi activi si a va face datoria in fiecare zi
5. Daca utilizatori nu va trateaza ca atare si va injura, fac in toate felurile contactati-va invatatorul si acesta se va ocupa de ei

Ei bine sper ca nu regulile nu sunt foarte dure si ca nu vi se pare sa se cer prea multe pretenti de la voi Pregatirea asistentilor debutanti pentru a intra in staff 230108

Dupa regulament vine si un model dupa care sa va cereti gradul

Cod:

Nume:
Varsta:
Contact:
De ce doresti acest grad:



Cel care o sa va pregateasca voi fi eu Pregatirea asistentilor debutanti pentru a intra in staff 230108

Sper sa ne intelegem astept cererile voastre !

Comentarii

George250
Buna ziua!
Azi am aflat ca de fapt eu am fost scos de la asistenti debutanti, dar voiam sa ii comunic lui Rylled ca nu o sa pot intra doua zile, dar nu am putut pentru ca el nu intra pe mess, si PM pe site nu-i pot trimite! Va rog daca puteti, sa rezolvati problema aceasta!
Multumesc!
vLaDyX
Nume: vLaDyX
Varsta: 13
Contact: geostate90@yahoo.com
De ce doresti acest grad: Dupa ce sunt pregatit sa ajut oameni care nu stiu .
Alex
Nume:Alex
Varsta:15
Contact: caos.lupo
De ce doresti acest grad: Fiindcă mă pricep si am experienţă. Vreau să ajut membrii acestui forum.

Am avut forum timp de 1 an.
Pe Forumgratuit activ de 1 an si jumătate.
Teed
Nume: Denis(real) Anon1m(forum)
Varsta: 16
Contact: silent_head2
De ce doresti acest grad: Sa ajut membri.
Zeus
Anon1mm, ai mai fost in staff si nu ai avut activitate. Pana nu vad o schimbare a activitatii tale nu voi putea sa te adaug in staff.
Alex, rangul de asistent necesita experienta in domeniu, pana acum nu am vazut sa te fi implicat in suport.
vLaDyX, inteleg dorita ta de a ajuta, dar nu putem adauga ca asistenti persoane care nu s-au implicat in vre-un fel in suport.
George250, lafel ca Anon1mm, ai mai fost in staff dar nu ai avut o activate. Daca activitatea ta va creste poate ne vom schimba decizia.
Topic blocat
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum