Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionWinamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio EmptyWinamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio

more_horiz
Winamp este un program atat pentru calculatoare cat si pentru smartphone-uri, care are ca funtie redarea fisierelor audio si video ce ruleaza pe sistemele de operare Windows si Android. Denumirea este un acronim din limba engleza a termenilor Windows si expresia audio MPEG Player care in romana inseamna "program de redare audio "MPEG" pe windows.

Mai multe informatii despre acest program puteti gasi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].


Winamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio 22437810

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

descriptionWinamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio EmptyRe: Winamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio

more_horiz
Il folosesc intotdeauna si este cu adevarat cel mai bun.

descriptionWinamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio EmptyRe: Winamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio

more_horiz
II praf... dece?

1.Winamp-ul iti ia din rami o gramada si daca ai si calculatorul slabut...nu prea o sa iti prinda bine....

eu folosesc AIMP3 si imi merge de nam treaba.....nu iti ia mult din rami si poti sa te joci linistit fara lag sau alte dracii dastea:) (parerea mea)

descriptionWinamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio EmptyRe: Winamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio

more_horiz
idem xalecsu winamp e ultima roata de la caruta Winamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio 230108 aimp2/3 crima si diferenta de cum se aude e mult peste winamp...

descriptionWinamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio EmptyRe: Winamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio

more_horiz
Winamp este slabut, sincer nu imi place winamp din acelasi motiv pe care la zis si alecsu, iti ia mult din rami.

descriptionWinamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio EmptyRe: Winamp cel mai popular player de redare a fisierelor audio

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde