Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Extrem Tutorials V6

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

18052014
Extrem Tutorials V6

Salut Extrem Tutorials V6 2994908680 ,
Astazi, 18.05.2014, am onoarea de a va prezenta noua tema a acestui forum, Extrem Tutorials.

Aceasta tema a fost creata in scopul de a avea o navigare mai usoara pe forum, de pe orice: calculator, smartphone sau tableta. Inafara de asta, aceasta tema va ofera o serie de facilitati cu care va veti familiariza foarte usor si le veti indragi:
- comentariile se pot face acum si cu ajutorul contului de pe Facebook
- o logare mai usoara, fara a fi nevoie sa schimbati pagina
- o navigare foarte usoara cu ajutorul a doua meniuri profesionale
- cautare pe Google doar cu rezultate de pe Extrem Tutorials
- abonare la forum prin intermediul adresei de e-mail
si multe, multe, multe alte lucruri pe care le veti descoperi foarte usor!

Forumul se adapteaza automat un functie de rezolutia pe care o aveti, astfel veti putea naviga de pe telefonul mobil fara a aparea buguri, cum ar fi suprapunerea link-urilor, disparitia unor elemente de pe forum etc.

Pentru a nu se crea bug, cum am specificat si mai sus, de la o anumita rezolutie meniul isi va schimba proprietatile si va deveni ca o lista.
Extrem Tutorials V6 Bg11

Anunturile vor aparea in partea de sus a forumului iar in momentul cand unele elemente nu vor aparea corect pe forum, comunitatea va intra automat in mentenanta pana la rezolvarea problemei (sistem unic pe Forumgratuit).
Aceasta tema este una unica, originala, creata in timp cu multa rabdare. Inafara de asta, cu ajutorul cunostintelor HTML si CSS forumul este optimizat astfel incat se va incarca in cel mult o secunda.



Bucurati-va de aceasta tema extraordinara!





Numai bine,
Kannon!

Comentarii

mr.franta
Felicitarile mele,foarte multa munca!
terrow
Felicitari , se vede munca depusa si a meritat  +1 !
WDC./
Felicitarile mele, tema este superba .
emy [;x]
felicitari pentru noua tema Extrem Tutorials V6 230108 Extrem Tutorials V6 3630314092 
400kg
Felicitari pentru munca depusa , este foarte frumoasa gj .
Zink.
E foarte frumoasa tema , dar pacat ca se va inchide forumul .
aEEk
Felicitari !
Chippy
Frumoasa tema, felicitari E-T!
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum