Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


[Tutorial] Bara de navigare web html/css

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

14082015
[Tutorial] Bara de navigare web html/css

Sunt nou in domeniul Tutorialelor dar m-am decis sa ma pun sa fac multe pe partea de web programming, va rog sa imi scuzati gafele [Tutorial] Bara de navigare web html/css 827527 este primul meu tutorial [Tutorial] Bara de navigare web html/css 109884 oricum sper sa va ajute.



Comentarii

mr.franta
Imi pare rau ca nu pot viziona,dar cred ca a iesit minunat.
Zeus
Un tutorial foarte interesant, ceea ce nu mi-a placut si cred ca ar trebui sa tii cont pe viitor, este calitatea audio din video. Eu a trebuit sa dau sonorul foarte tare ca sa inteleg cat de cat ceea ce ai vrut sa spui. Este de apreciat efortul, dar daca doresti o calitate mai buna nu ti-ar strica un microfon nou.  [Tutorial] Bara de navigare web html/css 3630314092

Tutorial acceptat
Anonymous
Salutare Hachiy,



Din privința mea, pare a fi un tutorial destul de interesant, având la bază limbajul de programare HTML. Totuși, țin să îți apreciez munca și interesul pe care il depui pentru a realiza aceste tutoriale.  [Tutorial] Bara de navigare web html/css 827527 Dar, ca fapt divers și ca niște sfaturi constructive, precum ți s-a precizat mai sus de către @Zeus; dacă dorești să continui seria de tutoriale cu care să te bazezi strict pe limbajele de programare cunoscute, ar fi ok să faci o schimbare majoră la "microfon", ceea ce se redă, se aude înfundat...deseori necesită să marești volumul pentru a te auzi în întregralitate corect si fluent. În rest...nu am nimic de reproșat. [Tutorial] Bara de navigare web html/css 3630314092
Hachiy
True, am nevoie de un microfon mai bun [Tutorial] Bara de navigare web html/css 827527 plus ca trebuie sa sa mai lucrez la felul in care ma exprim.
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum