Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde

16022012
Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog

Salutare tuturor,

Probabil multi dintre voi v-ati intrebat cum sa cresteti vizitele pe forumul/blogul dvs. Este de stiut faptul ca mai mult succes are un blog decat un forum, la un blog este totul mai usor deoarece Google indexeaza imediat articolul, iar la un forum indexarea poate dura 2-3 ore.
In zilele noastre, vizitatorii sunt atrasi de tot ce este "senzational", adica articole interesante. Subiectele la mare cautare sunt cele care tin de tehnologie, jocuri, vedete, multe persoane cauta aplicatii pentru Iphone sau Android, daca scrieti ceva despre ele ati putea avea succes.
Ceea ce se afla pe net, top55, top66... si asa mai departe, nu va aduc vizite, ci doar va face sa credeti ca puteti obtine vizite pe gratis.

Daca postati ceva interesant in fiecare zi, in maxim o luna s-ar putea sa aveti minim 40-50 vizitatori unici. Daca copiati de pe alte site-uri nu veti face nici o vizita in plus.

Ceea ce am scris mai sus, va garantez ca merge, insa trebuie multa munca si rabdare.

Comentarii

Sweet
Bun tutorial, trebuie să posteze ceva interesant și propriu, pentru că dacă forumul/blogul copiază de pe alte siteuri vor fi foarte multe rezultate, deci sunt șanse de 50% ca vizitatorii să intre pe alt forum. Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog 230108
Anonymous
Originalitatea ramaine pe primul loc. Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog 333276
mr.franta
ai mare dreptate eu am facut acest lucruri dar nu am 50 de vizitatori/zi am cat 15-20
sunt la inceput cu forumul si sper sa am succes cu el.dar si un server de counter-strike sau SAMP pe forum aduce lume
Delight
Bun sfat!
Mr.Crazy
Bravo ...ce ai spus chiar ajuta si mereu, dar mereu originalitatea va fi pe locul 1.
avatar
Originalitatea e din ce în ce mai rară.
Vad zeci de forumuri care au acelaşi conţinut,cuvânt cu cuvânt. Pot zice că forumurile cu temă original , subiectul de discuţie şi topicurile originare aduc mulţi membrii,nu numai vizitatori.
Hissae2
Foarte bun sfatul,multumesc!
DarkYn
Good Jobb Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog 230108 .. Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog 3692841837 multumesc !!
BlackLeader
Tot timpul originalitatea si continutul de calitate va fi pe primul loc. Multumesc mult de sfat!
Soricelul
Foarte bun.
xXx_vasya_xXx
Chiar e foarte bun sfatul , multumim.
Alex
Bun sfat
Carry7
Sweet a scris:
Bun tutorial, trebuie să posteze ceva interesant și propriu, pentru că dacă forumul/blogul copiază de pe alte siteuri vor fi foarte multe rezultate, deci sunt șanse de 50% ca vizitatorii să intre pe alt forum. Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog 230108


Nu e un tutorial , e un sfat si ii multumin lui Stefan
Teed
Stiu metoda, am incercat odata si am avut 60 de vizitatori.
SHiinQ
O tema a forumului/blogului aleasa in care detineti cunostinte , Subiecte proprii , un design unic si atragator + mult ,foarte mult timp alocat acestuia .
WDC./
Bun tutorial. Felicitari .
Legend
foarte bun
acexat
bun
pandajopa
felicitari , bun tutorial
Crazy-GaminG
Frumos tutorialul!
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
remove_circleSubiecte similare
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum