Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


pollDoriti adugarea subforumurilor League Of Legends si Minecraft la categoria Jocuri PC?

Da
6
86%
Nu
1
14%
Total voturi:
7
Sondaj inchis

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyPropun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Buna ziua!
Eu propun adaugarea de subforumuri la categoria Jocuri PC. Subforumurile care sa fie adaugate sa fie Minecraft si LeagueOfLegends, pentru ca in ultimul timp foarte multi romani, joaca aceste jocuri, si le-ar fi de mare ajutor, mai ales acelora care nu stiu limba engleza, pentru ca in general ghidurile online pentru LOL sunt in limba engleza!

Multumesc! Propun adaugarea de subforumuri 109884

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Nu ar fi mare dificultate sa adaug aceste doua sectiunii. Intrebarea ar fi cine va posta in aceste 2 sectiunii?

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
As putea sa postez eu  Propun adaugarea de subforumuri 333276
Astept raspunsul tau! Propun adaugarea de subforumuri 230108

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Totusi aş vota, Da. Dar avem nevoie de cineva care să fie disponibil să posteze zilnic subiecte în secţiunile respective.

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Am mai spus, eu sunt disponibil in fiecare zi, pot posta, scoala nu imi ocupa prea mult timp! Propun adaugarea de subforumuri 230108 Acum asteptam raspunsul ownerului, iar ceilalti care vedeti acest topic, va rog sa va dati cu parerea! Propun adaugarea de subforumuri 230108

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Da, pentru categoria Minecraft
Nu, pentru categori LOL

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
H4cK3R*uL a scris:
Da, pentru categoria Minecraft
Nu, pentru categori LOL

De ce nu pentru LOL, daca tu nu joci, asta inseamna ca altii nu joaca, nu esti singur pe forum...

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
George250 a scris:
H4cK3R*uL a scris:
Da, pentru categoria Minecraft
Nu, pentru categori LOL
De ce nu pentru LOL, daca tu nu joci, asta inseamna ca altii nu joaca, nu esti singur pe forum...
Nu am zis ca sunt singurul pe forum care joaca sau nu LOL, ci am zis un simplu Nu, deci nu trebuie sa sari asa, stai chill.

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Ok, nu am sarit, stau chill ( Propun adaugarea de subforumuri 288104 ) dar prin alegerea ta ii privezi pe ceilalti de acest privilegiu! Propun adaugarea de subforumuri 827527

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Eu sunt de acord cu amandoua daca el zice ca se descurca si are timp se merita sa incercam mai postez si eu cateva poate nu chiar in fiecare zi am mult de invatat dar pot si eu nu e o problema Propun adaugarea de subforumuri 230108

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Da pentru LOL,
nu pentru Minecraft..

Si ar fi fain pentru LOL sa pui si meciuri;d
Evenimente etc:D
dar asistenti stiu mai bine !

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Da, astea sunt intentiile mele, sa ajut lumea! O sa pun meciuri, skinuri, campioni, etc! Propun adaugarea de subforumuri 827527

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
Propunere acceptata!

descriptionPropun adaugarea de subforumuri EmptyRe: Propun adaugarea de subforumuri

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde