Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului EmptyOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului

more_horiz
Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului Opera-icon
Opera este un dezvoltator de Opera Softare, Norvegia. La baza acestui browser se afla motorul de afisare numit Presto, care a fost licentiat de parteneri de afacere precum Adobe. Opera este al cincilea browser ca numar de utilizatori.


Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului 22437810

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

descriptionOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului EmptyRe: Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului

more_horiz
E destuld e bun Opera dar in perioada asta nu se pot edita template sau css cu el.

descriptionOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului EmptyRe: Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului

more_horiz
Eu nici cu Chrome nu prea pot edita HTML si CSS.
Am avut odata opera...mergea bine ce sa zic,da' nu'l foloseam prea mult.

descriptionOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului EmptyRe: Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului

more_horiz
Eu nu pot sa modific nimic nici css nici template-uri nimic!:|

dar stiu ca opera ii bun dar la momentu actual e praf nu pot modifica nimic-.-

descriptionOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului EmptyRe: Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului

more_horiz
Folosesc Google Chrome,Mozila Firefox,Mozila Firefox Aurora,Opera Nex ,niciunul dintre acesta nu functioneaza la editat in schimb am mai descarcat Opera 17 un browser mai vechi si functioneaza pentru editat.
Off topic: Numai faceti update daca descarcati un browser mai vechi daca vreti sa puteti edita in continuare forumurile

descriptionOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului EmptyRe: Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului

more_horiz
Opera, un browser foarte eficient, in preferintele mele se situeaza pe locul III dupa Google Chrome(I) si Mozilla Firefox(II).

descriptionOpera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului EmptyRe: Opera, unul dintre cele mai bune browsere ale momentului

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde