Extrem Tutorials
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Extrem TutorialsConectare

Peste 500 tutoriale in limba romana.


descriptionChrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume EmptyChrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume

more_horiz
Chrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume Chrome
Google Chrome este un navigator web de tip open source dezvoltat de compania Google. Este cel mai utilizat browser la momentul actual, având o cotă de piață de 52.1 % din totalul utilizatorilor de internet.[1] Numele navigatorului este derivat de la interfața grafică. Chromium este numele proiectului de sursă liberă, iar Chrome numele produsului care a apărut sub licența BSD.
Prima versiune pentru sistemele de operare Microsoft Windows a apărut pe 2 septembrie 2008 în 43 de limbi. Versiunile pentru sistemele de operare Mac OS X și Linux sunt în stadiu alpha.

Chrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume 22437810[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

descriptionChrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume EmptyRe: Chrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume

more_horiz
Mie unul nu imi place Chrome.
Mai util mi se pare Mozilla FireFox .

descriptionChrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume EmptyRe: Chrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume

more_horiz
Eu doar am postat, nu inseamna ca Chrome e preferatul meu.. si eu sincer prefer Mozilla dar sunt alti care prefere Chrome.

descriptionChrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume EmptyRe: Chrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume

more_horiz
Am folosit Chrome dar mam lasat de el pentru ca aparea reclame.
Acuma folosesc Mozilla.

descriptionChrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume EmptyRe: Chrome, unul dintre cele mai bune browsere din lume

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde